Як порушити чоловіка руками: найчутливіші точки на чоловічому тілі, секретні техніки

Будь-який здоровий чоловік збуджується швидше за жінку в кілька разів. Більшості досить побіжного погляду на оголене тіло для настання ерекції та наступного статевого акту. Іншим потрібне підкріплення як тактильної стимуляції – це з кінестетичним типом сприйняття інформації ззовні. Їм треба все доторкнутися, відчути тілесно, щоб обробити мозком і прийняти. Якщо ваш партнер любить дотики і заводиться більшою мірою від них, отже, він належить до цієї групи. Звичайно, від виду красивої дівчини хлопці з підвищеною тактильною потребою не відмовляться, але у вашому арсеналі повинні бути припасовані збуджуючі техніки руками та іншими частинами тіла!

Помилкова думка, що прелюдія потрібна лише жіночій половині. Чоловіки теж люблять ласки і бувають не проти розтягнути задоволення, щоб розслабитися фізично і психологічно. І ерогенних точок на міцному торсі не менше, ніж у прекрасних дів. Для якісного сеансу еротики вам знадобляться знання про чутливі зони, тому збагачуємо свій багаж техніками, що спокушають разом. Сьогодні дізнаємося, як збудити чоловіка руками, і навчимося натискати всі червоні кнопочки!

збуджені чоловік і жінка

Ерогенні точки у чоловіків, пестимо правильно

Ерогенніми зонами вважають ті ділянки шкіри, які найбільш чутливі до дотиків та впливів. Їхні ласки допомагають посилити збудження та ерекцію. Згодом ви навчитеся визначати не тільки загальні чоловічі ерогенні зони, а й індивідуальні у кожного окремого хлопця, що дає владу над сильною статтю. Чоловік просто балдеє, коли дівчина пестить його так, ніби читає найпотаємніші думки в цей момент! Переходимо до практичних занять.

Голова та обличчя

Даремно ви думаєте, що всі чутливі зони сконцентровані в області пеніса та мошонки. Більшість чоловіків отримують насолоду при перебиранні волосся жіночими ручками. Не менш приємна така ніжність, як торкання тильною стороною долоні до щік, брів, підборіддя. Погладьте його волосся широко розставленими пальцями, щоб шевелюра потрапляла між ними, проведіть кінчиками по обличчю. Можете доповнити дію ніжними поцілунками в мочку вуха. Найбільше заводить не сам факт торкання губ, а тепле дихання, яке дуже гостро сприймається.

Шия

Ця частина тіла у чоловіків ідеальна для збудження пристрасті руками. Найсприйнятливіша область – смужка шкіри від мочок вух до середини плеча. Кінцями пальців проведіть вгору-вниз і замкніть дію поцілунками. Можна застосувати ласки мовою, якщо партнер позитивно реагує такі стимули.

Лінія від початку росту волосся і вниз до міжлопаткової зони - це злітно-посадкова смуга. Звідси починаються гарячі подорожі, що сигналізують, що жінка скоро спуститься нижче і буде «баунті» . . . Ребром долоні або пальчиками ніжно пройдіться нею. Швидше за все, тіло вкриється мурашками. Повторіть.

Спина

На спині, щоб правильно збудити чоловіка руками, треба торкатися кількох точок:

 • між лопатками,
 • над лопатками, ближче до плечового відділу,
 • на 3-5 см нижче міжлопаткової зони,
 • по обидві сторони куприка + сам куприк.

Ці «накопичувачі» бажання можна пестити кінчиками пальців, волоссям, а деякі дівчата вміють ефектно впливати на них грудьми. Чоловіків дуже заводить дотик жіночих сосків до спини.

Для багатьох чоловіків жестом, що шалено чіпляє, є обійми ззаду, особливо у випадку з повністю оголеним жіночим тілом.

Якщо у вас все гаразд із рослинністю в інтимній зоні, можна застосувати зовсім відверту провокацію – пестите крижовий відділ спини (зона куприка) своєю кицькою. Тільки врахуйте, що через кілька секунд стримувати бажання хлопець буде не в змозі, тому спокуса секретними техніками на цьому й закінчиться. У вас тільки один варіант – зв'язати його чи закувати у наручники.

Між іншим, знерухомлений партнер із зав'язаними очима більше концентрується на тактильних стимулах, тому відчуває гостріші відчуття. Візьміть собі на замітку цю ідею!

Торс

На передній частині тіла найбільш чуттєвими точками, які моментально відгукуються на ласки, є соски та волосиста частина живота, що веде до вершини чоловічої величі. Врахуйте, що у чоловіків трохи інша чутливість сосків, ніж у дівчат, тому смикати їх з тією ж інтенсивністю не варто. Є індивіди, кому такі стимули будуть неприємні, тому, дорогі тигриці та пантери, урчимо і прислухаємося до побажань свого спокушуваного об'єкта. Багатьом подобається, коли дівчина долонями водить по грудях, животі, сидячи при цьому зверху.

Плечі та руки

Самі плечі не є ерогенною зоною, але легкий масаж центрової частини допоможе плавний перехід з однієї частини тіла на іншу. Руки, навпаки, мають кілька чутливих точок.

 • Зовнішня частина ліктя, а точніше внутрішній згинання руки – місце з підвищеною сприйнятливістю до легких дотиків. Більш грубі тактики залишаються без відповіді. Можна провести від цього місця до зап'ястя кінчиками пальців і назад.
 • Зона між середнім та безіменним пальцями. Багато хлопців на дотик до неї реагують по асоціації з ласками члена.
 • Внутрішня сторона долоні та кінчики пальців теж дуже чутливі до ніжних дотиків рук, губ і теплого дихання.
масаж чоловіка для збудження

Ноги

Ви досі вважали, що ноги у чоловіка збуджені не беруть участі і потрібні тільки для опори під час статевого акту? Ви дуже помилялися! Ступні, виявляється, - справжнісінький ерогенний кратер! Розминання пальців, ніжні погладжування п'ят і підйому приводять їх власника більш ніж піднятий настрій.

Впадина під коліном – ще одна ерогенна зона для збудження чоловіка руками. Погладжування, легкі торкання, натискання дико заводять хлопців.

У місці з'єднання торсу і стегон повно нервових закінчень, що дозволяє віднести цю ділянку на тілі чоловіка до високоерогенних розрядів. Лащачи пальцями тазостегнові кістки, можна змусити хлопця здригатися від задоволення.

Анальний отвір

Багато чоловіків не підпускають у цю область жінку на гарматний постріл, бо соромляться чи бояться створити образ людини, орієнтованої на собі подібних. А природа створила її дуже навіть ерогенною! Ласки анального отвору зовні та всередині заводять будь-якого самця. Головне – розслабитись. Акуратні погладжування анального кільця кінчиками пальців дають хлопцеві необхідний настрій. За бажання можна запустити пальчики йому в попу і намацати там найчутливіші точки з максимальним відгуком на пристрасні заклики. Як це зробити ми вже писали у статті про те, як умовити чоловіка на секс зі страпоном – читайте.

Член та мошонка

І головне блюдо – це, безумовно, чоловіча гідність! Ласкання яєчок руками (відтягування, стискання, перебирання), мастурбація самого пеніса і дотику до шкіри в зоні між анусом і статевим органом можуть закінчитися еякуляцією, що фонтанує. Все залежить від ваших умінь.

Знаєте, що доповнить збудливу техніку руками? Наші іграшки для дорослих та інтимна косметика: насадки на член, анальні пробки, масажери простати, мастурбатори та незвичайні вібратори! Заходьте в гості, вибирайте «помічника» і пестіть свого чоловіка до знемоги!

Як правильно пестити член руками, щоб порушити хлопця

Щоб правильно порушити чоловіка руками, потрібно вміти поводитися з його пенісом. Деякі дівчата впевнені, що смикання вгору-вниз і зашкурювання крайньої плоті цілком достатньо для феєричних відчуттів. Вони дуже помиляються. З членом треба вміти поводитися, причому не менш обережно, ніж з жіночою піхвою.

Правильне захоплення

Існує кілька основних способів для захоплення члена.

 • Традиційний варіант - захоплення кулаком, при якому рухи можуть бути поступальними «вгору-вниз», а можуть і мати на увазі обертання по спіралі.
 • Зверху головку притискаємо великим пальцем, інші розташовуються нижче.
 • Необхідно зробити невелике кільце (знак «Ок») з великого та вказівного пальця, з'єднавши їх та розтиснувши кулак (див. фото нижче),
 • Якщо попередньо змастити руки лубрикантом, то порушити чоловіка буде нескладно. Кулак у зворотному положенні (потрібно бачити тильну сторону долоні та направлений до жінки її великий палець) повинен рухатися так, ніби здає член.

Ласками пальцями та руками

Для того, щоб посилити відчуття партнера, жінці необхідно заздалегідь подбати про тепло своїх рук. Завдяки застосуванню будь-якої техніки обхвату статевого члена, збуджуючи чоловіка теплими руками, можна швидко досягти оргазму. Але й перегрівати мошонку не можна. Для здоров'я чоловіків у цьому немає нічого корисного.

Деяким чоловікам подобається, коли жінка поплескує стовбур фалангами пальців. Краще це робити, уявивши, що ви граєте на гітарі, щоб не відлякати візуально партнера розгонистим рухами.

Особливі відчуття отримує чоловік, пеніс якого пеститься відразу двома дамськими ручками. Розташовуємо перевагу між долонями, не згинаючи пальчики. Водимо вгору-донизу повільно і плавно, торкаючись великим пальцем однієї руки до головки і здійснюючи кругові рухи.

Якщо у вашого партнера велика кількість крайньої плоті, подрочите йому інакше: не треба прямувати до основи, навпаки, робіть маніпуляції, що здають, у бік головки. Під шкірою пеститься головна ерогенна зона - головка члена, а за рахунок того, що ласки здійснюються не безпосередньо, ризиків стерти її немає. Чоловіки з такою будовою яскраво кінчають саме від таких технік!

Важливо не забувати і про погладжування яєчок. Вплив простими масажними рухами забезпечить не тільки збудження, але й принесе здоров'я: уникнути проблем із потенцією у зрілому віці можна, регулярно погладжуючи та розминаючи яєчка. Візьміть їх в руки, потримайте, стисніть, трохи відтягніть убік або вниз (злегка! це не кистьовий еспандер! ), Потім починайте масажувати круговими рухами основу пеніса і торкайтеся ненароком до яєчок.

Незвичайна ласка за допомогою нігтьової пластини, якої потрібно провести вздовж стовбура та по мошонці, додасть пікантності та посилить ефект від усього процесу.

Після того, як чоловік буде сильно збуджений, можна переходити до сміливіших експериментів. Щоб продовжити, дівчині потрібно потертися своїми статевими губами об член партнера і здійснити ковзання без проникнення в піхву.

Поєднання запропонованих технік з якісним мінетом допоможе здивувати вашого чоловіка та довести до екстазу за лічені хвилини! Насправді жорстких правил, як правильно порушити чоловіка руками, немає. Для досягнення гармонії досліджуйте його тіло сантиметром і відстежуйте реакцію.

як збуджувати чоловіка рукою

Декілька порад про масажні техніки

Ми розповіли, як підготувати чоловіка до статевого акту і максимально збудити, але хочеться зробити фірмову фішку, щоб його зачепило остаточно і безповоротно. Давайте спробуємо переплюнути потенційних суперниць і знайдемо той якір, на який посадимо його як на наркотик!

 • Завжди пом'якшуйте руки олією або кремом, щоб рухи були плавними. Ковзання заводить чоловіків.
 • Впливайте на м'язи натискання, погладжування, легкі щипання і обов'язково витримуйте паузу в кілька секунд. Це дуже розпалює пристрасті.
 • Завжди починайте свій шлях з верхньої частини тулуба і поступово спускайтеся вниз. Не треба одразу лізти до статевих органів.
 • Коли ви переходите до промежини, пограйте з одягом або рушником, натягнутим після душу, щоб збудити ще більше. Запустіть руки в розстебнуті штани або під рушник, помасажуйте причиндали і прошепчіть йому на вушко, як це заводить вас.
 • Можете тримати командний тон і наказувати йому, що він робить наступної хвилини. Навіть сильні чоловіки порушуються від того, як дівчина бере ініціативу до своїх рук.
 • Поєднуйте ласки між собою. Нехай збуджуючий масаж руками перетвориться на дику оргію, коли молодик вже не розуміє, де в нього тіло, а де член. Його має накрити хвиля хтивості!
 • Використовуйте груди. Можете пестити пеніс двома долоньками і притуляти головку до сосків. Чоловіки люблять торкатися грудей ерегованим членом!

І головна порада – завжди використовуйте хитру тайську техніку. Коли ви дійшли до головного, оберіть ще одну дуже чутливу зону і паралельно пестить її. Це може бути член-анус, член-поперек, член-ягідка і т. д. Ви самі помітите, що чоловік відгукується більше. Коли він скінчить, перейдіть на іншу другорядну зону і ненав'язливо пестите ще 20-30 секунд, як би заспокоюючи партнера. Вона має бути не найчутливішою, щоб не викликати роздратування. Повторюйте так раз у раз – це стане вашою фішкою.

Щоб збудити чоловіка руками та довести його до оргазму, не потрібно чекати натяків чи прохань від нього. Як правило, представники сильної статі не проти віддати ініціативу в ліжку партнерці, розраховуючи на її грайливий настрій та пристрасний темперамент. Несподіванка та спонтанність – прекрасні умови для сміливих експериментів та стовідсоткового чоловічого збудження.

Наші любі читачі! Ми завжди раді вашим коментарям та оповіданням з особистого досвіду. Діліться своїми враженнями. Пропонуйте теми, які хотіли б обговорити. Ми відкриті до спілкування та із задоволенням підтримаємо ваші пропозиції!