Передеякулят. Що таке?

Змащення, яке виділяється з члена під час збудження чоловіка

Предеякулят – це передеякуляційна прозора рідина, яка виділяється зі статевого члена, коли він збуджений, подібно до того, як піхва виділяє природне мастило.

Звідки береться предеякулят?

Предеякулят виробляється залізою Купера (бульбоуретральної залозою) розміром з горошину, розташованої безпосередньо під простатою.

Чи є предеякулят тим самим, що й сперма?

Ні, багато людей плутають предеякулят і сперму (еякулят), і це цілком зрозуміло. Обидві рідини виділяються із статевого члена, але мають різне призначення та користь.

Передеякулят діє так само, як змащення перед проникненням, але його основна мета - змастити уретру, щоб зробити подорож сперматозоїдів від яєчок до піхви якомога безпечнішою. Він також допомагає очистити сечу від бактерій та вирівняти рівень pH.

Сперма – рідина, яка може бути білою, сірою або навіть жовтого відтінку, з'являється в результаті оргазму. Вона переносить сперматозоїди зі статевого члена у піхву для запліднення.

Скільки предеякулята виробляє організм?

Для більшості власників статевого члена кількість передеякуляційної рідини коливається в межах чайної ложки або менше.

Деякі власники статевого члена можуть відчувати і виробляти надмірну кількість предеякулята, що може бути обтяжливим і незручним. Хоча надлишок передеякуляційної рідини не становить загрози для здоров'я, може бути незручно і незручно раптово намочити свою нижню білизну, побачивши красуню, що йде вулицею. Але це не означає, що ви повинні покладатися на використання предеякулята як мастило!

Як впоратися з надлишком предеякуляту?

Якщо у вас спостерігається підвищена кількість предеякуляту, особливо в ситуаціях поза спальнею, зверніться до лікаря. Існують препарати, які лікар може призначити для зменшення кількості передеякуляційної рідини, зберігаючи при цьому природні переваги очищення та балансування pH в уретрі.

Як виробляти більше предеякулята?

Дуже можливо, що ваше тіло або пеніс не виробляють предеякулят або виробляють його в невеликій кількості. На жаль, багато компаній, що виробляють добавки, стверджують, що вони збільшують кількість предеякулята, але не піддавайтеся на ці дешеві хитрощі - кількість рідини, що виробляється вашим організмом, не залежить від вас. Усі і кожен організм влаштований по-різному.

Власникам статевого члена варто спробувати стимуляцію простати та тренування м'язів тазового дна. Це навчить контролювати передчасну еякуляцію для отримання задоволення і одночасно покращить вироблення предеякуляту.

Чи може передеякулят викликати вагітність?

Шанси невеликі, але так, ви все ж таки можете завагітніти! Ось чому перерваний статевий акт, коли чоловік отримує пеніс, відчуваючи наближення оргазму, не є ідеальним способом запобігання вагітності.

Чи можна передати або заразитися ІПСШ від предеякулята?

Предеякулят - це статева рідина, яка може переносити бактерії або вірусні інфекції із залоз Купера, тому так, з її допомогою можна заразитися і передати ІПСШ.

ІПСШ можуть передатися за будь-яких форм сексу, включаючи секс, який не призводить до вагітності, наприклад, оральний або анальний. При проникаючому вагінальному сексі ймовірність того, що передеякулят передасть ІПСШ, набагато вища, ніж ймовірність того, що ви завагітнієте.

Тому завжди використовуйте презерватив, навіть якщо ви плануєте займатися лише оральним сексом.