Досвід використання Amarok

Ілля Багряний, Мінськ:

Відгук про застосування Amarok

«Раніше на потенцію не скаржився, але останній рік мене підкосила. Не те щоб все відмовило, але працювати стало некоректно. Я довго не міг налаштуватися, потім член падав, або я моментально кінчав.

Вирішив почати з чого-то і купив Amarok. Спочатку прочитав досвід використання від наших покупців у магазині і зрозумів, що готовий спробувати.

Загальні враження: Amarok працює таки!

Мій досвід використання засобу цілому позитивний. Потенція підводила не завжди, але регулярно, що змусило мене насторожитися. Аптечну хімію відразу відмів – вирішив, що вік поки що не той.

Як користуватися Amarok:

  • пити;
  • кожен день по 3 рази;
  • не пропускати;
  • запивати водою.

Доповнив Amarok коктейлем

Капсули для просування чоловічої сексуальної функції спрацьовують швидко – в перші дні зрозумів, що справа йде на поправку. У підсумку використовував засіб півтора місяця, проблем немає вже півроку.

Я для ефективності доповнив справа напоєм з лимоном і імбиром. Застосування капсул протипоказань не мало, тому вирішив підсилити ефект.

В цілому результатом задоволений, побічної дії у зв'язку з доповненням терапії народними засобами не помітив.

Плюси і мінуси Amarok

Плюсів у кошти багато – натуральне, реально допомагає, побічної дії у мене не було. На відміну від хімії, по серцю не б'є. Мінуси – чимала ціна з урахуванням тривалості курсу, а разово, я так зрозумів, толку особливо не буде.